. . : GEÇMIS OLSUN fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Genel > GEÇMIS OLSUN
Okunma : 3650
Puan :6   Puan:6 | Katılımcı:12 | Katılımcı : 12
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
GEÇMIS OLSUN Atatürk, yurdumuzu ziyaret etmekte olan Yugoslav krali Aleksandr ile Istanbulda Dolmabahçe Sarayinda konusurken konuk kral: -Ekselans, biz Türkleri çok severiz. Sevgimiz o kadar çok ki, vaktiyle Birinci Cihan Harbinin sonunda Lloyd George Bati Anadoluyu Yunanistana teklif etmeden evvel bize teklif etmisti. Fakat biz Yugoslavlar, Türkleri çok sevdigimiz için Lloyd Georgeun bu önerisini kabul edip Anadolu seferine çikmadik. Atatürk, kralin bu sözlerine karsilik cevabi su olur: -Hasmetmeap, evvela bize karsi olan sevginize tesekkür ederiz. Sonra ise, büyük geçmis olsun derim... GEÇMIS OLSUN

Atatürk, yurdumuzu ziyaret etmekte olan Yugoslav krali Aleksandr ile Istanbulda Dolmabahçe Sarayinda konusurken konuk kral:
-Ekselans, biz Türkleri çok severiz. Sevgimiz o kadar çok ki, vaktiyle Birinci Cihan Harbinin sonunda Lloyd George Bati Anadoluyu Yunanistana teklif etmeden evvel bize teklif etmisti. Fakat biz Yugoslavlar, Türkleri çok sevdigimiz için Lloyd Georgeun bu önerisini kabul edip Anadolu seferine çikmadik.
Atatürk, kralin bu sözlerine karsilik cevabi su olur:
-Hasmetmeap, evvela bize karsi olan sevginize tesekkür ederiz. Sonra ise, büyük geçmis olsun derim...Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0017 Sn ¦ Powered By AhmBay