. . : TITANIKTE PAPAGAN fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Kayseri > TITANIKTE PAPAGAN
Okunma : 1513
Puan :10   Puan:10 | Katılımcı:1 | Katılımcı : 1
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
TITANIKTE PAPAGAN Titanigin salonlarindan birinde her aksam bir sihirbaz gösteri yapiyormus. Adam gerçekten çok ustaymis ama bir sorunu varmis. Salonun bir kösesinde bulunan papagan, tam ne sihirdir nekeramet noktasina gelindiginde sihirbazin hilelerini açikliyormus. Karti gömleginin yeninden içeri atti! diyormus örnegin. Ya da: O sapkanin içinde tavsan var. diye haykiriyormus çirkin sesiyle. Sihirbaz fena halde kiziyormus bu papagana. Ama papagan kaptanin papagani oldugundan bir sey yapamiyormus. Derken Titanik buzdagina çarpip batmis, sihirbaz gemiden kopan bir kapinin üzerine çikarak kurtulmus. Ertesi sabah bir de ne görsün: Papagan da ayni kapinin üzerinde sessizce durmuyor mu! Üç gün üç gece o kapinin üzerinde öylece bakismislar. Ne sihirbaz bir sey söylemis ne de papagan. Ama en sonunda papagan olmus konusan: Tamam, pes, gemiye ne yaptigini anlayamadim! TITANIKTE PAPAGAN

Titanigin salonlarindan birinde her aksam bir sihirbaz gösteri yapiyormus. Adam gerçekten çok ustaymis ama bir sorunu varmis. Salonun bir kösesinde bulunan papagan, tam ne sihirdir nekeramet noktasina gelindiginde sihirbazin hilelerini açikliyormus.

Karti gömleginin yeninden içeri atti! diyormus örnegin. Ya da: O sapkanin içinde tavsan var. diye haykiriyormus çirkin sesiyle. Sihirbaz fena halde kiziyormus bu papagana. Ama papagan kaptanin papagani oldugundan bir sey yapamiyormus.

Derken Titanik buzdagina çarpip batmis, sihirbaz gemiden kopan bir kapinin üzerine çikarak kurtulmus. Ertesi sabah bir de ne görsün: Papagan da ayni kapinin üzerinde sessizce durmuyor mu! Üç gün üç gece o kapinin üzerinde öylece bakismislar. Ne sihirbaz bir sey söylemis ne de papagan. Ama en sonunda papagan olmus konusan:

Tamam, pes, gemiye ne yaptigini anlayamadim!Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0043 Sn ¦ Powered By AhmBay