. . : MANTIKLI MI YASAL MI? fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Okul > MANTIKLI MI YASAL MI?
Okunma : 1820
Puan :8   Puan:8 | Katılımcı:6 | Katılımcı : 6
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
MANTIKLI MI YASAL MI? Bir ögrenci, lojistik ve organizasyon dersinin yazili sinavindan kaliyor. Ögrenci: Siz beni cezalandiriyorsunuz. Bunu hiç anliyor musunuz? Profesör: Evet tabi ki.Yoksa nasil profesör olabilirdim? Ögrenci: Iyi o zaman. Size birsey sormak istiyorum. Eger dogru cevabi verirseniz, ben kötü notumu aliyorum ve gidiyorum. Fakat bununla beraber eger cevabi bilemezseniz bana iyi not vereceksiniz. Prof: Anlasildi tamam. Sor bakalim. Ögrenci:Yasal olupta mantikli olmayan nedir? Mantikli olupta ama yasal olmayan nedir? Ve de ne mantikli ne de yasal olmayan nedir? Profesör iyice bir düsündükten sonra hiç bir cevap veremiyor. Ve o ögrenciye iyi not vererek onu geçiriyor. Daha sonra profesör en iyi ögrencisini çagiriyor ve ayni sorulari ona soruyor. Ögrenci hemen cevap veriyor: Siz 63 yasindasiniz ve 35 yasindaki bir bayanla evlisiniz. Bu yasal ama bununla beraber mantikli degil. Karinizin 25 yasinda bir dostu var, bu gerçi mantikli ama yasal degil. Siz, karinizin dostuna iyi bir not veriyor ve onu geçiriyorsunuz oysa ki o sinifta kalmisti. Bu ise ne mantikli ne de yasal. MANTIKLI MI YASAL MI?

Bir ögrenci, lojistik ve organizasyon dersinin yazili sinavindan kaliyor.
Ögrenci: Siz beni cezalandiriyorsunuz. Bunu hiç anliyor musunuz?
Profesör: Evet tabi ki.Yoksa nasil profesör olabilirdim?
Ögrenci: Iyi o zaman. Size birsey sormak istiyorum. Eger dogru cevabi verirseniz, ben kötü notumu aliyorum ve gidiyorum. Fakat bununla beraber eger cevabi bilemezseniz bana iyi not vereceksiniz.
Prof: Anlasildi tamam. Sor bakalim.
Ögrenci:Yasal olupta mantikli olmayan nedir? Mantikli olupta ama yasal olmayan nedir? Ve de ne mantikli ne de yasal olmayan nedir?
Profesör iyice bir düsündükten sonra hiç bir cevap veremiyor. Ve o ögrenciye iyi not vererek onu geçiriyor. Daha sonra profesör en iyi ögrencisini çagiriyor ve ayni sorulari ona soruyor. Ögrenci hemen cevap veriyor:
Siz 63 yasindasiniz ve 35 yasindaki bir bayanla evlisiniz. Bu yasal ama bununla beraber mantikli degil. Karinizin 25 yasinda bir dostu var, bu gerçi mantikli ama yasal degil. Siz, karinizin dostuna iyi bir not veriyor ve onu geçiriyorsunuz oysa ki o sinifta kalmisti. Bu ise ne mantikli ne de yasal.Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0046 Sn ¦ Powered By AhmBay