. . : NASIL BIR SEY fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Av / Spor > NASIL BIR SEY
Okunma : 1629
Puan :8   Puan:8 | Katılımcı:12 | Katılımcı : 12
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
NASIL BIR SEY Milli Park Polisleri, adamin birini, nesli tükenmekte oldugu için koruma altina alinan bir Boz Kartali kesmis, pisirip yerken görmüs ve derhal tutuklamislar...Mahkemede adamin avukatlari müthis bir savunma yapmislar: -Bu adam ormanda yolunu kaybetmisti.Günlerdir aç oldugu için ya kartali öldürecekti,ya kendisi ölecekti. diye...Yargiç bu savunmayi kabul edebilecegini söylemis.Kararini açiklamadan önce, saniga dönmüs: -Son bir sey sormak istiyorum,Ben de av meraklisiyim da.. Bu Boz Kartalin tadi nasil bir sey? -Valla efendim! demis adam, Tam olarak Kelaynak ile Mavi Gagali Puhu Kusu tatlarinin arasinda bir sey..! NASIL BIR SEY

Milli Park Polisleri, adamin birini, nesli tükenmekte oldugu için koruma altina alinan bir Boz Kartali kesmis, pisirip yerken görmüs ve derhal tutuklamislar...Mahkemede adamin avukatlari müthis bir savunma yapmislar:
-Bu adam ormanda yolunu kaybetmisti.Günlerdir aç oldugu için ya kartali öldürecekti,ya kendisi ölecekti. diye...Yargiç bu savunmayi kabul edebilecegini söylemis.Kararini açiklamadan önce, saniga dönmüs:
-Son bir sey sormak istiyorum,Ben de av meraklisiyim da.. Bu Boz Kartalin tadi nasil bir sey?

-Valla efendim! demis adam, Tam olarak Kelaynak ile Mavi Gagali Puhu Kusu tatlarinin arasinda bir sey..!Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0015 Sn ¦ Powered By AhmBay