. . : GAZETE fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Deli > GAZETE
Okunma : 1010
Puan :0   Puan:0 | Katılımcı:0 | Katılımcı : 0
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
GAZETE Bashekim, akil hastanesinin bahçesinde dolasiyordu, bir ara bakti, bir kalabalik gözüne çarpmisti.Hemen oraya segirtti.Deliler bir halka olusturmus, ortada dönüp konusan birini dinliyorlardi : -Papendreu seçimleri kaybetti.Hastaneye kaldirildi...Bulgar zulmü devam ediyor.Zorla yollanan soydaslarimizin sayisi seksen bine ulasti...Federasyon kupasini Besiktas kazandi... Bashekim bu isten hoslanmis : -Ne yapiyorlar bunlar böyle? diye sormus. -Efendim, demisler.Ortadaki deli kendinin gazete oldugunu saniyor, haberleri bildiriyor. Bashekim daha da hoslanmis.Dolasmasini sürdürmüs.Az ileride birde ne görsün! Sekiz, on deli iplerle simsiki birbirlerine baglanip bir köseye atilmamis mi! -Onlar mi, okunup da iadeye gidecek eski gazeteler efendim... GAZETE

Bashekim, akil hastanesinin bahçesinde dolasiyordu, bir ara bakti, bir kalabalik gözüne çarpmisti.Hemen oraya segirtti.Deliler bir halka olusturmus, ortada dönüp konusan birini dinliyorlardi :
-Papendreu seçimleri kaybetti.Hastaneye kaldirildi...Bulgar zulmü devam ediyor.Zorla yollanan soydaslarimizin sayisi seksen bine ulasti...Federasyon kupasini Besiktas kazandi...
Bashekim bu isten hoslanmis :
-Ne yapiyorlar bunlar böyle? diye sormus.
-Efendim, demisler.Ortadaki deli kendinin gazete oldugunu saniyor, haberleri bildiriyor.
Bashekim daha da hoslanmis.Dolasmasini sürdürmüs.Az ileride birde ne görsün! Sekiz, on deli iplerle simsiki birbirlerine baglanip bir köseye atilmamis mi!
-Onlar mi, okunup da iadeye gidecek eski gazeteler efendim...Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0016 Sn ¦ Powered By AhmBay