. . : IKI VAKTE KADAR fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Doktor > IKI VAKTE KADAR
Okunma : 5286
Puan :7   Puan:7 | Katılımcı:24 | Katılımcı : 24
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
IKI VAKTE KADAR Eski deyimle basur (yeni ve bilimsel söylenisiyle hemoroit) çekenler bilir, çok istirap veren bir hastaliktir. Adamcagiz da hemoroitten öyle çekmis ki...Derken biri Kahve telvesi sür deyince, bir yerlerden kahve bulmus.Bol bol koyup pisirmis.Sonra da avuçladigi gibi sürmüs.Sürmüs ama...Aglaya sizlaya doktora kosmus. Soyunmus, egilmis.Doktor da egilmis, bakarken...Hasta sormus : -Ne var doktorcugum? Ne gördün? -Vallahi iki vakte kadar bir yol görünüyor.Birde uzun boylu birinden toplu para alacaksiniz.Haaa Bir de mektup var. IKI VAKTE KADAR

Eski deyimle basur (yeni ve bilimsel söylenisiyle hemoroit) çekenler bilir, çok istirap veren bir hastaliktir. Adamcagiz da hemoroitten öyle çekmis ki...Derken biri Kahve telvesi sür deyince, bir yerlerden kahve bulmus.Bol bol koyup pisirmis.Sonra da avuçladigi gibi sürmüs.Sürmüs ama...Aglaya sizlaya doktora kosmus. Soyunmus, egilmis.Doktor da egilmis, bakarken...Hasta sormus :
-Ne var doktorcugum? Ne gördün?
-Vallahi iki vakte kadar bir yol görünüyor.Birde uzun boylu birinden toplu para alacaksiniz.Haaa Bir de mektup var.Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0029 Sn ¦ Powered By AhmBay